А ви знаєте що таке Йога?

Автор | 18 Грудня, 2019

Все більше і більше людей, особливо жителів Заходу, вдаються до йоги, щоб знайти ліки від хронічних проблем зі здоров’ям і знайти душевну рівновагу. Їм також цікаво дізнатися, що таке йога і що входить в неї.

Хоча багато хто з нас добре обізнані про корисні властивості фізичної активності, не кожен знає про походження і точному визначенні йоги. Широко поширена думка, що йога включає в себе вправи на розтяжку і розминку. Звичайно, йога включає в себе розтяжку, але складається також і їх багато чого іншого.

Виникла в стародавній Індії йога зазвичай означає «союз» між розумом, тілом і духом. Вона включає в себе практику фізичних поз і вправ, які іноді на санскриті називають «асана». Як випливає з назви, кінцевою метою практики йоги є створення балансу між тілом і розумом і досягнення самосвідомості. Для цього в йозі використовуються різні рухи, дихальні вправи, техніка розслаблення і медитація. Йога асоціюється зі здоровим і живим образом життя, зі збалансованим до неї підходом.

Найстаріша фізична дисципліна, яка існує на світі, відома людству, – йога, приносить стабільність тілу і хиткому розуму. Збільшує рухливість суглобів, зв’язок і сухожиль тіла. Дослідження в області медицини показують, що йога є єдиною формою фізичної активності, яка забезпечує повне вправа для тіла, тому що вона масажує все внутрішні органи і залози. Це, в свою чергу, знижує ризик багатьох захворювань. Йога може створити позитивну постійну динаміку в способі життя будь-якої людини, що практикує її на регулярній основі.

Йога – це ідеальний спосіб забезпечення загального здоров’я і фізичної форми. Через медитацію, дихальні вправи (звані пранаяма), можна позбутися від стресу і вести здоровий спосіб життя. Фактично, це одне з кращих ліків, відомих людству, для лікування хронічних захворювань, які важко вилікувати навіть ліками. Людям, що страждають від болю в спині і артриті, часто пропонують робити асани, які концентруються на виконанні вправ для м’язів в стратегічних місцях. Пранаями є кращими вправами для збільшення обсягу легких.

Дивовижна річ в йозі полягає в тому, що її позитивний вплив на здоров’я і розум стає помітним з часом. Ще одна особливість йоги – це широкий вибір асан. Залежно від витривалості і загального стану здоров’я, можна вибирати від легких пранаям і асан до високої інтенсивності. Ці ліки без фактичного використання ліків. Більш того, немає ніяких побічних ефектів, пов’язаних з практикою йоги на регулярній основі. Все, що вам потрібно знати, – це найбільш підходящі вправи, призначені для структури вашого тіла, при виборі асан вправи. Крім того, необхідно знати правильний спосіб виконання асан, тому що будь-яка неправильна спроба може призвести до розтягування і травм.