Архів за місяць: Лютий 2020

Як своїми руками зробити подарункову коробку?

Автор | 12 Лютого, 2020

Ніхто не стане сперечатися з тим, що подарунок, який підноситься в красивій коробці, сприймається набагато краще. Саме з цієї причини сьогодні в магазинах представлені різні подарункові коробки. Наприклад, прекрасно виглядають коробки, які обтягаються тканиною.

Психологічні переваги мінімалізму

Автор | 10 Лютого, 2020

Слідувати мінімалізму – не означає відмовитися від більшості життєвих благ. Ви все ще можете мати дах над головою, машину і кілька штанів на випадок непередбачених обставин. Мінімалісти дійсно урізують те, що мають. Дивлячись на річ, мінімаліст задається питанням: «Мені дійсно це потрібно?». Вони дивляться на об’єкти в такому контексті.

Весело зустрічаємо Хелловін

Автор | 6 Лютого, 2020

радиція відзначати переддень Дня всіх святих прийшла до нас із США. Однак історія цього свята сягає глибоко в минуле. Перші згадки про нього зустрічаються в літописах древніх кельтів. І хоча цей день не рахується офіційним вихідним або державним святом його широко відзначають у всіх англомовних країнах, а також в Сінгапурі, Південній Кореї, Японії, Австралії та Нової… Читати далі »

Фелтинг: скачаємо собі біжутерію

Автор | 6 Лютого, 2020

Зі словом «валяння» у нас зазвичай асоціюється річ цілком банальна і практична – валянки. А ось те, що точно таким же способом можна виготовляти різні витончені і вельми ефектні декоративні (і не тільки) штучки – мало хто знає. Допитливі цінительки краси швидко зметикували – як використовувати цей рукотворний спосіб. Спробуйте!

Як вибрати хобі?

Автор | 6 Лютого, 2020

Часто буває так, що не знаєш, чим зайняти свій вільний час. І все тому, що немає особливого захоплення, здатного поглинути всю увагу і принести очікувані позитивні емоції. Не слухайте тих, хто каже, що йому і телевізор-то ніколи дивитися. У організованої людини, яка мріє жити повноцінним життям, часу вистачає на все, і на цікаві захоплення в… Читати далі »

Про аксесуари зі шкіри крокодила

Автор | 6 Лютого, 2020

На сьогоднішній день безліч магазинів пропонують купити аксесуари зі шкіри крокодила. Але і тут є свої проблеми, які полягають в тому, що товар не завжди якісний. Зустрічається безліч підробок виробів з екзотичної шкіри (з сьогоднішніми, розвиненими технологіями, неозброєним поглядом дуже важко знайти справжню шкіру крокодила, так як її дуже складно відрізнити від тиснення шкіри теляти).

Як заробити на продажу хенд-мейд виробів?

Автор | 6 Лютого, 2020

Хенд-мейд стає все більш популярним: одяг, предмети декору, прикраси і т.д. Речі, створені своїми руками, є незвичайними і унікальними. Це і є основною перевагою handmade: такого виробу не буде більше ні в кого. У той же час, на речах ручної роботи можна заробляти.

Правила і етикет листування

Автор | 31 Січня, 2020

Чи завжди ми дотримуємося правил і етикет листування, етикет особистої та ділової переписки? На жаль немає! Як часто ми забуваємо відповідати на надіслані листи або робимо це з непрощенним запізненням. Але буває, і навпаки – проявляємо надмірну настирливість.

Термобілизна, як функціональна натільна білизна

Автор | 5 Лютого, 2020

Термобілизна – це функціональна натільна білизна, яка щільно облягає тіло і не сковує рухи, сприяє відведенню вологи від тіла. Сучасні матеріали з яких виробляється термобілизна і конструкція швів виключають неприємні відчуття при носінні особливо в якості спортивного спорядження. Через властивостей синтетичних матеріалів здатне швидко висихати, що дуже зручно якщо ви займаєтеся будь-яким активним видом відпочинку.

Про аксесуари зі шкіри ската.

Автор | 3 Лютого, 2020

Шкіру морського ската вже давно використовують для усіляких цілей. Її унікальні властивості були відкриті вперше японцями кілька століть назад. Цей матеріал дуже стійкий до будь-яких зносу і володіє чудовою міцністю, швидше за все це пов’язано з необхідності ската постійно захищати і рятувати себе від різних хижаків. Саме цим якостям, японські самураї і віддали свою перевагу для… Читати далі »